Trustindex verifică că sursa originală a recenziei este Google. Am fost cu familia 3 nopti la Alpina Blazna si pot sa spun ca totul a fost super bine si frumos. Cand am ajuns am fost intampinati de un domn Luchi, care a fost gazda noastra si un domn extraordinar care ne-a facut sa ne simtim foarte bine la aceasta locatie. Ne-a pus la dispozitie tot ce era accesibil. E adevarat ca am si nimerit in timpul saptamanii cand efectiv timp de 2 zile nu a fost absolut nimeni in cabana decat noi si cu gazda. Mancarea a fost foarte buna si multa, deci nu a fost probleme in privinta mancarii. Singurul minus daca as putea sa dau a fost salteaua patului care era cam moale si patul scartaia de fiecare data cand ma suteam de pe o parte pe alta in el. Iar aparatul de air hockey din sala de jocuri ar trebui reconditionat macar deoarece saracul e cam distrus, iar fiicei mele i-a placut foarte mult acest joc, a scos untul din mine. Ar mai fii o chestie, faptul ca pe site camera family, in poze apara ca fiind 1 pat dublu si 1 pat supra etajat, iar in realitate am inteles ca acel pat supraetajat e de fapt doar in apartament (cu 2 camere), iar fiica mea ar fi vrut sa experimenteze patul supra etajat, de aceea am si ales camera family, insa din pacate sunt de fapt 1 pat matrimonial si 2 paturi single. Trecand relativ destul de usor peste aceste minusuri, cat despre caldura a fost caldura din belsug, atat in camere cat si in sala cu piscina, apa calda, numai buna de stat si relaxat in ea. Din pct meu de vedere calitate/pret a fost totul extraordinar. Familiei ne-a placut foarte mult aceasta experienta avuta in acest complex turistic.